SOYAL BP-W12-1500 Kapcsolóüzemű stabilizált tápegység BPW121500
- Bemeneti feszültség: 100-240VAC, 50/60Hz, 700mA.
- Kimeneti feszültség: 12VDC, 1500mA, 18VA.
- Konnektorba dugható csatlakozóval.
- Műanyag, tokozott kivitel.
- Méretek: 77 mm x 45 mm x 26. 5 mm.